1986 yılından beri ofis ve matbaa makineleri konusunda tüketicileri daima en yeni teknoloji ve en kaliteli ürünler ile buluşturan LESA MAKİNE. olarak 30 yılı aşkın tecrübemizle, ofis, matbaa ya da kurumunuz için beklentilerinizi aşarak karşılayan, güvenilir, çevre ve insan dostu ürünleri öncü markalar ile birlikte sizlere sunmakta.

Türkiye genelinde satış ve satış sonrası hizmet vermekteyiz.

"Çalışma hayatını kolaylaştıran ürünleri mükemmel hizmet anlayışı ile sunmak" parolası, değişen ihtiyaçlar doğrultusunda öncü ve yaratıcı çözümler üretebilme misyonu ve en önemli sermayemizin insan kaynağı olduğu temeline dayanan vizyonumuz ile ofislerin, kamu kuruluşlarının, ticari işletmelerin büro ve matbaa makineleri ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Kurum olarak ülkemiz ve dünya kaynaklarının sınırlı olduğunu biliyoruz; bu kaynakları dikkatli kullanmak ve geliştirmekle beraber, tüketici beklentilerini karşılamak, onların memnuniyetini sağlamak, için ve yaşam standardımızı arttırırken aynı zamanda da sürdürülebilir kılmak için bireyler, devlet ve sivil toplum örgütlerine olduğu kadar kurumlara da önemli sorumluluklar düştüğünün bilincindeyiz. İlgili tüm tarafların; iş ortaklarımız, tedarikçilerimiz, müşterilerimiz ve çalışmalarımızın katkılarıyla, karşılıklı ve sürekli öğrenen, bilgiye açık bir organizasyona sahip olabilme konusunda üstlendiğimiz sorumluluklar; çevre ve toplumsal sosyal duyarlılıklarımız ile birlikte faaliyetimizi sürdürürken, başta insan hakları ve ahlak standartları olmak üzere, alanımızdaki ulusal/uluslararası mevzuat ve yasalara tam anlamıyla uyumlu bir biçimde uygulanan yönetim sistemimiz, sosyal sorumluluk anlayışımızı oluşturmaktadır.

İşte bu sosyal sorumluluk anlayışımız, müşterilerimize sunduğumuz üstün kalite ve en son teknoloji ile üretilen ürün yelpazemizi günden güne genişlettiği gibi satış sonrası hizmet alanında da lider marka olma hedefini öngörmekte ve bizlere tüketicilerimizin gereksinimlerini tam ve eksiksiz biçimde karşılayabilme konusunda yol göstermektedir.

Satış sonrası sunduğumuz garanti imkanının yanısıra özellikle bilgi birikimi en üst düzeyde olan teknik servis ve muhasebe birimlerimiz ile alanında uzman satış departmanımızı davranışsal ve teknik yetkinlikleri artıracak düzenli eğitimlerini ve kalifikasyonlarını gerçekleştirerek çalışanlarımızın yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlarını cesaretlendirip, değişime ve gelişen teknolojiye uyum göstermelerini sağlamaktayız. Bugün dünya pazarının tüm alanlarında olduğu gibi büro ve matbaa makineleri sektöründe de öncelikli talebi daha fazla zaman tasarrufu sağlayan, kullanılabilirliği yüksek ürünler oluşturuyor.

Kurum olarak, tüketicilerin bu temel gereksinimleri doğrultusunda, çeşitliliği verimsiz şekilde arttırmak yerine ürün uzmanlık ve profesyonelliğini esas alıyor, mal ve hizmet portföyümüzü beklentiler doğrultusunda genişletiyoruz. Pazarlama hedeflerimizi daha hızlı, daha ekonomik ve hepsinden önemlisi daha kaliteli ürünler sunabilmek düşüncesiyle belirliyoruz.


KURUMSAL

Lesa Makine Ayrıcalıklarından, Lesa Makine ile Tanışarak Başlayın!!!
DEVAMI

MAKİNE SEÇERKEN

Makine seçimlerinde kararsızmısınız? Yılların birikimiyle dönülmesi zor hatalar yapmadan bize danışın!
DEVAMI

MİSYON ve VİZYONUMUZ

Baskı öncesi ve sonrası çözümlerimizle güven ve kaliteyi bir araya getirdik
DEVAMI

HABERLER

Matbaa sanayiinde yeni teknolojiler, yeni çözümler, aradığınız tüm güncel matbaa çözümleri ile ilgili konular.
DEVAMI


İLETİŞİM DETAYLARI İÇİN TIKLA
+90 532 297 93 12